Priešvestuviniai patarimai jauniesiems

 

1. Išsirinkti fotografą.

- Jei jūs dievinate Instagram nuotraukas, o ant visų telefonu darytų nuotraukų uždedate mėlynai žalsvą atspalvį  - profesionalaus fotografo jums nereikia! Jus puikiai pafotografuos telefonu bet kuris vestuvėse dalyvaujantis draugas ar giminaitis. Bet atminkite, tokių nuotraukų po vestuvių nesutvarkys net pats geriausias retušuotojas. Nuotraukos taip ir liks prastos kokybės.

- Jei jūs vertinate kokybę ir norite ilgai džiaugtis prisiminimais - rinkitės profesionalų fotografą, pasistenkite susitikti su juo gyvai, paprašykite parodyti kuo daugiau vestuvinių nuotraukų pavyzdžių, nebijokite jo paklausinėti apie jo darbo eigą, nes vestuvių dieną - jūs būsite viena komanda. Atminkite: kuo geresnė komanda - tuo puikesni darbo rezultatai t.y. nuotraukos.

2. TInkamai susiplanuoti vestuvių eigą.

- Neprisiplanuokite vestuvių dieną per daug. Visur vistiek nespėsite, o vėlavimas tik gadins nuotaiką. Atminkite - puiki nuotaika šią dieną yra pats svarbiausias dalykas.

- Jei neturite vestuvių planuotojos, nebijokite klausti fotografo. Profesionalus fotografas patars ir padės tinkamai susidėlioti vestuvių dienos įvykius.

3. Svarbios smulkmenos jaunajai:

- Kreipkitės tik į profesionalų visažistą. Vestuvinis makiažas neturi padaryti blizgaus veido. Atminkite - dienai įpusėjus, jūsų veidas dar labiau blizgės, o nuotraukose atrodysite lyg veidą išsitepusi riebalais. Posakį - "fotošopas visagalis" galite pamiršti. Tai nėra vieno mygtuko paspaudimas. Padaryti profesionalų veido retušą reikia nuo 30 iki 60 min. laiko. Ir mes kalbame tik apie vieną nuotrauką! Ar tikrai tikite, kad fotografas "nuims blizgesį" nuo veido visose 300 nuotraukų?

- Jei jūsų oda turi spuogelių, nesirinkite per daug atviros vestuvinės suknelės, nes visa tai akivaizdžiai matysis.

- Nepiktnaudžiaukite per dideliu saulės kiekiu. Per didelis įdegis sendina.

- Vestuvių dieną turėkite su savimi lūpdažį, birią matinę pudrą, atsarginių batelių porą, keletą baltų skėčių.

4. Apie video-operatorius ir kitus mėgstančius fotografuoti svečius.

-Jei jūs nusprendėte savo vestuves įamžinti ne tik nuotraukose, bet ir filmuotoje medžiagoje, aptarkite su fotografu ir video-operatoriumi konkretų veiksmų planą bažnyčioje ar santuokų rūmuose. Tiek fotografas, tiek video-operatorius turi laikytis atstumo nuo jaunųjų. Juk jūs nenorite savo nuotraukose keičiantis žiedais matyti operatoriaus su video kamera, ar filmuotoje medžiagoje nuolat aplink jus tūpčiojančio fotografo.

- Jei turite fotografuoti mėgstantį dėdę, tetą ar močiutę, perspėkite juos - neprisiimti antro, o gal net pirmo fotografo vaidmens. Ne kartą teko girdėti kolegų padejavimus, kaip svečias-fotografas-supermenas visai netikėtai sugadino svarbius kadrus užlysdamas į priekį ir bandydamas pats viską įamžinti.

5. Džiaukitės vestuvių diena!

- Nevaržykite savo šiltų jausmų vienas kitam, mėgaukitės vienas kitu ir šia diena. Būtent tokius jausmus norite matyti savo vestuvių nuotraukose. Ne balta suknelė, tobula šukuosena ar makiažas sukuria tikrą vestuvių nuotaiką, o mylinti ir savo meilę vienas kitam rodanti pora nuotraukas padaro nepakartojamomis. Jei jaudinsitės ir nervinsitės dėl kiekvienos smulkmenos - savo vestuvių dieną atsiminsite kaip didžiausią košmarą, o ne kaip malonų, šiltus prisiminimus primenantį nuotykį. Tai kokios vestuvių dienos jūs norėtumėte?!